Про нас

Знайомтесь - Перші Київські державні курси іноземних мов (Житомирська філія)

Перші Київські державні курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл України з власними традиціями, багатою історією та досвідом роботи. Курси засновані в 1929р. на базі Київського інституту іноземних мов. Після реорганізації (1961р.) курси отримали статус самостійного державного позашкільного навчального закладу. Сьогодні філії Перших Київських державних курсів іноземних мов успішно працюють в багатьох містах України: Білгород-Дністровському, Бердичеві, Вінниці, Донецьку, Житомирі, Львові, Хмельницькому, Херсоні, Чернігові та інших містах.

Житомирська філія курсів створена в 1995р.  З 2001р. заняття на курсах проходять в приміщенні загальноосвітньої школи №21, що в центрі м. Житомира (вул. 1 Травня, 6-А, офіс 5-А).Виїзні групи Житомирської філії працюють також в м. Новограді-Волинському (в приміщенні промислово-економічного технікуму, вул. Шевченка,38), Малині (в приміщенні загальноосвітньої школи №5, пров. Радянський, 4; в приміщенні школи-ліцею №1, вул. Паркова, 4) та Коростишеві (в приміщенні школи-ліцею інформаційних технологій, вул. Дарбіняна, 10). У даний час у філії навчається близько 500 слухачів.

Професіоналізм викладачів, різноманітність навчальних програм, оригінальні автентичні підручники, використання на заняттях сучасних освітніх технологій та технічних засобів навчання,  зручний графік занять приваблюють наших слухачів.

Вивчайте іноземні мови разом з нами!!!